enyhe bi

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

enyhe bi
Véleményem szerint azok a pasik akik szeretnek szopatni, föleg azok akik szeretik látni mikor egy Nő két férfit vesz a szájába egyszerre..
Azokat izgatja milyen lehet egyszer az Ő szájában...
Jön a kérdés Buzi vagyok mert összeér? NEM!
Egy pasival kettesben elképzelhetetlen azok melegek, nem izgató.
És egyszer Velem megtörtént, egy igen szép térdelő Nő elött álltunk a párjával és szolt, hogy segítsek neki...
Nem volt ölelgetés, csókolozás, pasi dugás, buzis effektek, csak szimpla orál egy Nővel közösen.
Nem volt buzis csak nagyon PERVERZ!
Szerintetek?
Vélemények?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
tundra#222006-08-15 10:34:38
Ahogy látom, sok férfi szeretné megérinteni egy másiuk férfi nemi szervét, de szájba venni kevesebb, a fenekében érezni vagy egy másik férfiba hatolni még annyi sem. nálam a csókolózás jelenti a határt, ezt nem kívánom férfival, ahogy intim együttlétre is csak nővel lennék képes. ez a hozzáállás egyfelől nagyon bi, hiszen több férfival is lennék egyszerre a passzív oldalon. másrészt viszont enyhe bi - mármint a hetero-homo közötti átmenetnél a hetero oldal valamely fokozata -, amennyiben érzelmi kapcsolatot, tartós együttlétet csak nővel tudok elképzelni....
nincs kép
picur01#212006-08-15 05:33:00
Sziasztok!
Amit leírtok, az nem bi, az véletlen összeérés, semmivel nem több, mint amikor a villamoson meglökik az ember fiát. Szerintem nincs enyhe, vagy nagyon bi, van bi, vagy nincs. Párok közti kapcsolatban vagy mindenki mindenkit elfogad, vagy az egész semmit sem ér. Nem lesz tartós a dolog. Gondoljatok bele. Dugunk a párunkkal, utána cserélünk, egy kis orális szex, és máris a másik fiú ízét is érezzük a szánkban.Ha meg a lányok egy kicsit leszbiznek, addig a fiúk merev szerszámmal nézik őket, meg egymást is. Aztán?
swingerotika#202006-08-12 12:29:06
Természetesen ! Aug 27-én már itthon leszünk, s szeptemberben vagy a szokásos buliban J.-nál találkozunk, vagy ahogy beszéltük csinálnuk mi egy kis görbe hétvégét itt nálunk.

Csók !
lati#192006-08-10 22:09:50
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/11093.jpg
Hát haldoklik az tény. Fő hogy Ti itt vagytok
swingererotika. Reméljük azért talizunk valahol valamikor újra.
maax#182006-08-10 00:57:06
Válasz a(z) 17-es üzenetre:

nyár van..........---)))
swingerotika#172006-08-09 22:03:27
Micsoda élet van ebben a csoportban !! Aki azt mondja hogy haldoklik, annak..... annak......igaza van.
Van itt egyáltalán valaki aki nem csak a puncis képeket nézegeti csendben ???
swingerotika#162006-08-01 20:39:13
Válasz a(z) 15-es üzenetre: No végre valaki.......................
sex4all#152006-07-31 20:32:04
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/10314.jpg
Sziasztok!

Kicsit docog ez itt valahogyan... :-)

A kep dologra roviden reagalva csak annyit szeretnenk megjegyezni, hogy aki nem tesz ki kepet, az vegeredmenyben sajat maga eselyeit rontja... (Szamunkra pedig egyenesen komolytalan)

Az eredeti temara visszaterve pedig: Attol, hogy valakinek biszex hajlamai vannak, termeszetesen nem lesz buzi vagy meleg, szoval csak ovatosan a fogalmakkal... Ez mindenki sajat dolga, hogy mi fer bele, mi izgatja, mit kivan, es hogy mit vallal fel!
Az utobbi evekben arra szocializaltak minket, hogy a ket no kozotti szex szep, izgalmas, "meno", a ket ferfi kozotti pedig elutasitando. Pedig ha kozelebbrol megnezzuk, akkor ugyanugy termeszetellenes, vagyis perverz.

Es hogy menyi a latens biszex pasi itt, vagy mas hasonlo helyen, azt mindenki nagyon jol tudja, aki mar keresett parjaval bi fiut harmadiknak, vagy bi part. Nem hinnem, hogy sokan csak meghoznak ezt az aldozatot annak erdekeben, hogy megkapjak a par lany tagjat is...

Szoval, ha jol esik, csak hajra! Legalabb nem kell figyelni, mihez er hozza az ember a sotetben! ;-)

K.
maax#142006-07-30 16:35:14
Válasz a(z) 13-es üzenetre:

legyen összhang, ez a lényeg!!!!!!!!!!4
jlo#132006-07-30 15:47:29
Válasz a(z) 12-es üzenetre:
ez természetes, hogy mélben már mehet a képcsere, de pont tegnap volt egy esetem, amikor a pasi nem küldött csak a fenekéről (netán utalt valamire? :D) és a hasáról....nos nekem először az arc a fontos, nem hsizem, hogy különleges lennék ezzel kapcsolatban, vagy más zacskóval sexel? Mert hiába van jóteste a pasinak, ha Qvazi a feje:) nem? :9
maax#122006-07-30 10:09:28
Válasz a(z) 10-es üzenetre:

igen de utána már e-mailbe?
folt#112006-07-30 06:25:27
Szerintem, ami egy biszexben jólesik, az nem perverz. Igy azt sem gondolom, hogy aki tovább megy egy kicsit az enyhe bi-nél, az meleg. Bár az, hogy egy férfi szájába belenyelveljek, nekem már nem megy :-). Képek? Amig nem sikerült felraknom (mert való igaz, jó, ha az ember látja, kivel találkozik), még a lehetöséget sem kaptam meg, hogy mailba küldjek.
jlo#102006-07-29 14:55:51
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/10095.jpg
Sziasztok, szerintem is fontos a kép sok esetben, hisz jobb elöbb megnézni kivel is talizunk, viszont sokan (köztük én is) ide nem tesz fel képet, ismerőstől félve, vagy más ok miatt...szerintem, ez nem elitélendő...
maax#92006-07-29 02:00:47
Sziasztok!
Kezd képet ölteni egy parti, mért vagyunk itt a forumban csak ketten, amikor sokkal több párt érdekel ez?
swingerotika#82006-07-28 14:39:48
?
maax#72006-07-27 15:41:35
Válasz a(z) 6-es üzenetre:

szerintem is........
swingerotika#62006-07-26 19:58:15
Ja, "majd" el felejtettem:

SZERINTÜNK
swingerotika#52006-07-26 19:57:28
Azért nem árt megnézni a csoport tagokat sem. Az igaz, hogy sok lúd disznót győt, de a swuinger nem erről szól. Soha nem mondok neveket, de már van olyan a csoportban (több, s akinek nem inge nem veszi magára) akik komolyalan képgyüjtőgetők, s az unaloműzésen kivül mást itt nem keresnek. Mi évek óta rendszeres swingerezők vagyunk, nem mellé beszélünk. javaslom, hogy ha maax bulit szervez, akkor aki részt akar venni ne csak a sültgalambot várja, reagáljon is itt a fórumban. ( ha még itt sem tud mit várunk tőle egy buliban ???? )

Currahee...............
maax#42006-07-26 15:54:48
Válasz a(z) 1-es üzenetre:

Kezdünk csoport jelleget ölteni...........
Hamarosan szervezek egy összejövetelt.
maax#32006-07-26 15:52:59
Válasz a(z) 2-es üzenetre:

Szerintem is elengedhetetlen a fénykép.
Hogy megmozduljon valami a kép láttán...
Elsösorban a fantázia--))))
swingerotika#22006-07-25 21:13:44
De fénykép nélkül, csak "névjegykártyával" nemlehet sem ismerkedni, sem szexbuliba bekerülni.
Szerintem.
swingerotika#12006-07-25 21:11:19
Sziasztok !

Rendszeres házi swingebuli látógatóként nagyon örülünk annak, hogy ebben a csoportban is már ilyen sokan lettünk.........

[1-22]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2130BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba86131Biszexuális vagy, be kell lépned!

#tonyy69100Kismeret
Ajánlott szobák
#maszti_szoba310Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba210Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5750Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3530Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok710Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2421Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.