itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

eropolice




Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
test#342007-03-05 22:50:04
A(z) #34 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
joco#332007-01-29 15:29:03
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/17824.jpg
ez a méret nagyon jó MÉRET!!!!
joco#322007-01-07 10:52:41
BOLDOG ÚJ ÉVET a meglévő méreteinkkel szexuális életeinkben!!!!!!
milla9#312007-01-05 13:46:13
igen a méret fontos.De nem az intim méret.-hehe
joco#302006-12-19 19:54:03
ez a méret az ünnepi méret!  kellemes karácsonyt Mindenkinek!
ritka61#292006-11-14 13:17:06
Válasz a(z) 28-es üzenetre:azért,ne haragudj a 11cm-es,3cm átmérőjúre még soha nem mondta egy nő sem,hogy"nem is kell nagyobb,ez jó!".Egyébként a nygyon kici mindkét félnek "probléma"Rövid a  ki-be út és avékony nem ér el bizonyos pontokat....
joco#282006-10-02 08:54:11
Hőlgyeim jó amit írtok és nem azért témázunk ezen hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítanák a méreteknek, hanem hogy senkinek ne legyenek gátlásai ha túl kicsi vagy netán túl nagyok lennének a méretei
Valóban használni tudni kell és megkell találni a másik fél érzéki pontjaít!!!!!
kt36#272006-09-29 18:57:12
Sziasztok!
Azt gondolom, túl sok jelentőséget tulajdonítunk manapság ennek a méret kérdésnek. Mi nők a cicinkkel kapcsolatban, a férfiak pedig a farokmérettel kapcsolatban. Akinek kicsi van, az nagyobbra vágyik, de hallottam olyat is, akinek nagy van, kisebbre (ez cicire vonatkozik, pasitól még nem hallottam, hogy kisebb farokkal szeretne lenni, igaz, nem is találkoztam még átlagon felülivel). A saját magunk elfogadásával van itt elsősorban gond. Egy férfi nem tud boldoggá tenni csak azzal, ha nagy van neki. Viszont ha kedves, figyelmes, odaadó, megbízható, azzal sokkal inkább. Kérdezte itt valaki, inkább hosszabb legyen, vagy vastagabb. Ha választani kellene, mindenképpen ez utóbbi. A hüvely olyan hosszú, amilyen, abba hosszabb farok nem fér, viszont tágulékony, a vastagabb jobban kitölti. Szóval találja meg mindenki a párját, aki azért szereti, aki, és nem a méretei miatt.
bobe67#262006-09-20 14:33:16
Sziasztok

Szeretnék a témához hozzászólni...
Először is azt hiszem elég sokféle mérettel sikerült már találkoznom, de nem az volt a lényeg hogy mekkora, hanem hogy tud bánni vele a tulaj.
Mi az átlagos? hm....sztem ebbe a kategóriába igen nagy szórással lehetne besorolni a méreteket nem lányok? de véleményem szerint átlag kb 12-17 között van. Persze ennyire nem lehet meghatározni.
Lehet egy kicsi is vastag és egy hosszú is vékony...de sztem mint már mondtam nem ez a lényeg.
A nők melle? hát...én sokáig kicsinek tartottam az enyémet, de ha azt hallja az ember hogy mit számít ha szép és formás, akkor kit érdekel?
A sörhas...hm, engem spec nem zavar ha egy pais nem "szálkás", sőt !!

Hát, ez az én különvéleményem és klassz, hogy vkinek eszébe jutott mazsizni ezen a témán.

sziasztok
joco#252006-09-06 14:40:31
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/12224.jpg
Lányok , Hőlgyek miért nem írjátok meg a kérdésre a választ? hát mi számít átlagosnak????
fiboo#242006-08-22 19:03:37
Sziasztok! 
Mi számít átlagosnak?
joco#232006-08-21 11:14:38
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/11450.jpg
egy jó előjáték csodákra lehet képes!
joco#222006-08-21 11:11:55
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/11449.jpg
Válasz a(z) 21-es üzenetre:valóban jó a megközelítés,mert a lényeg nem a méret hanem a technika!
bogica42#212006-08-17 21:35:41
Sziasztok!azt hiszem bánni kell  a picivel jól.Ha jó az előjáték akkor  minden méretbeli dolgot feledtett:)
joco#202006-08-16 08:31:17
nem a méret hanem hogy legyen! az a lényeg!
gabiga#192006-08-09 15:30:53
Válasz a(z) 15-es üzenetre:
Hát én nem vagyok mai csaj :)),de mondhatom igazad van: az átlagos is ér annyit! Nem a méret a lényeg!!! Majd talán a mai csajok is rájönnek egy idő után! :)))
joco#182006-08-07 17:03:20
hát most sem SÍKERŰLT!!!!
joco#172006-08-07 17:01:23
Válasz a(z) 16-es üzenetre:nem tudom miért de a kép nem kerűlt fel újra próbálkozom vele remélem most síkerűlni fog!!!
joco#162006-08-07 16:58:19
MÉRETEINK-ÉLETEINK:
redsting#152006-08-06 04:51:49
Én arra lennék kíváncsi,hogy a mostani csajok miért a  méretenfelüli szerszrámra buknak?Az átlagos is ér annyit mint a nagy.Nem?
joco#142006-08-01 08:44:16
Válasz a(z) 13-es üzenetre:Baba49!
Neked van ígazad mert a művi beavatkozásokkal elért változtatások semmit nem érnek az ember úgy van jól ahogy megszűletik és fejlődik és az az ígazi valódi amivé válik! Mert nem a méret a lényeg hanem ami az emberben lakozik és őnmagát adja!!!
baba49#132006-07-24 10:20:45
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/9528.jpg
Válasz a 3-as ra. Igazad van valóban nem mondja senki azt hogy ugyan szereti-vagy nem a vastagot! Vagy netán a söhast-soványat! Ez valóban hiány.De a lényeg az hogy az ember adotságait csak (mütétekkel) változtathatja meg! Én igyvagyok jó ahogy vagyok! Véknyan és és korban.Nem akarok és szeretnék változni.Az aki lenézi a kicsit hm az a nagyot sem érdemli! Nekme ez a véleményem! De mindenki maga válogatja.NINCS IGAZAM?? A LEHETŐSÉG A SAJÁT KÉZBEN VAN!
gabiga#122006-04-30 20:58:27
Nos igen, magam részéről szintén azt tudom mondani: nem a méret a lényeg! 
Azt azért nem mondanám, hogy egyáltalán nem fontos...és itt valóban szét kell választani a csak szex és az érzelmi alapú kapcsolatokat. Az érzelmi kötődés át tudja hidalni a méretbeli esetleges problémákat (ezek lehetnek mindkét fél irányából is) Viszont beszélni, csak az utóbbiról érdemes...szerintem.
joco#112006-04-25 08:59:24
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/6040.jpg
Válasz a(z) 10-es üzenetre:nagyon gratulálok a hozzászólásodhoz! elöször is szép vagy és méretes! de a lényeg a véleményed és jó a meglátásod nem a méret a lényeg hanem ki mennyire mestere a NŐI TEST KÉNYEZTETÉSÉNEK!!!
sydari#102006-04-23 11:27:53
Sziasztok!

Érdekes téma... és mindenkinek mást jelent. Nekem nincs problémám önmagammal, bár nem csak a képen látható részem méretes, máshol is nagyobb vagyok az ideálisnál. Épp ezért egészben látva engem nem kirívóan nagy. Nagyobbat nem szeretnék, mert az például hosszú távon már gerincproblémákkal jár.

Hogy a férfinak mekkora legyen? Nekem elsősorban az számít, hogy mennyire szeretem, szeretjük egymást, és az ágyban is mennyire tudja ezt simogatásokkal, meg egyébbel kimutatni. Fiúk, tudnotok kell, hogy valóban fontos a méret, de a nők elsősorban lelki oldalról szeretik megközelíteni a kapcsolatot, és ha igazán szeret Téged, akkor a kisebbel is elfogad. Hozzáteszem azonban azt is, mivel ez egy ertikus oldal, hogyha kimondottan csak szexre keres valaki partnert, akkor inkább a méret számít... de különbözők az igények...

Szép napot, jó keresgélést, puszi mindenkinek.
joco#92006-04-07 16:59:55
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/5522.jpg
hiányolom a valódi kérdésről szóló hozzászólásokat! vagy úgy találjátok hogy ez a kérdés nem lényeges pedig az élet nem ezt tanusítja?!
voroskarom#82006-03-29 10:54:44
Válasz a(z) 6-es üzenetre:

Ezegy nagyon buta vicc...
darazs#72006-03-28 18:34:08
Még két gondolat:1.Szerintem mindkét nem legnagyobb "nemi szerve" az agya és ott dől el minden..
2.A csiklóban nyocszor annyi idegvégződés van, mint a péniszben. Innentől miről is beszélgetünk?
kenta-ur#62006-03-26 00:34:32
Vicc
Orvos a beteghez
	

Műtét után az orvos megy a beteghez mondja:
- Uram van egy jó és egy rossz hírem, kezdem a jóval: földig ér a pénisze.
- Húúú, az jó és mi a rossz?
- Hogy nincs lába.
voroskarom#52006-03-23 12:29:50
Pusszííí Nusssi, idetaláltam :-)
Csak egyetlen mondat jut eszembe: én úgy szeretem, ahogy van. És passsz!

Tessék virág: @--)--
joco#42006-03-16 14:26:52
Nagyon remek a téma és remélem sok érdekes és hasznos hozzászólás születik ebben a kissé kényes témában! ÉS HOGY KÉNYES HÁT EZ IS KÉRDÉSES??!! mert valóban hogy nem vagyunk egyformák, mert az uniformizáció ellen mindig is lázongtunk a változatosság az élet megszépítője  ép ezért jó hogy kinek nagyobb vagy kisebb a pénisze és melyik hőlgynek milyen a keble vagy a popsija. És ügye vagyunk kövérebbek -soványabbak, kisnővésűek esetleg óriások és mindezek ellenére mégis csak megtalálja a zsák a foltját! És életeink is külőnbőzőek de igy van ez jól!
darazs#32006-03-09 17:24:18
Nos, akkor.Hamár éppen most olyan punnyadt a hangulat a szobában néhány gondolat. Először is azt gondolom, hogy miután sokfélék vagyunk soféleképpen gondolkodunk a témáról. Akinek kicsi van az kétféle képpen. Ha jó a szexuális élete (mindkét fél elégedett), akkor a "nem a méret a fontos" kijelentés a gyakori. Ha még az egész meg van fejelve azzal, hogy a nő csikló centrikus, akkor pláne. Ha nem jó a szexuális élet, akkor a férfi kisebbrendűségből, a nő pedig lesajnálásból előszeretettel a méretre keni a dolgot. Tény, hogy a nagy "koronaékszerrel" kevesebb a gond, ott legalább a kisebbrendűség kizárva.Ott viszont előjöhetnek női félelmek, pláne, ha tényleg átlagon felüli a méret. Valahol a dolog megfelelője a női mell. Persze ott sosem egyértelmű, hogy mindenki a nagyot kedveli. (én pl a kicsit IS...:)))De ez is egy adottság. Arról soha nem beszél senki, hogy ki szereti, (vagy nem szereti) a nagy feneket nőknél, vagy a sörhasat férfiaknál. Szerintem elég sok a misztifikáció a férfi méret körül mindkét nem oldalán.Ja és még valami inkább hosszú legyen, vagy vastag?Mert ezt is gyakran felhozzák. Azt gondolom, hogy a méret az énkép része, akár péniszről, akár mellről, akár fenékről, akár pocakról van szó. Én a magam részéről nem bánnám, ha ezek közül "rajtam" minden más lenne. Viszont már elég régóta élek ezekkel az adottságokkal és megszoktam...NA!SZÓLJATOK HOZZÁ!
nusss#22006-03-09 16:28:32
Köszönöm a lehetôséget. Igyekszem meghálálni azzal, hogy gondját viselem a fórumnak. 
Úgy gondolom, hogy ez a fórum viszont csak akkor lesz jó, ha minél többen látogatják. És nemcsak olvasni. Beszélgetni, mesélni, akár panaszkodni. 
A Belváros csetjében naponta terítékre kerül a méret témaköre. Vajon miért? :)))
No, akkor itt és most mindent meg lehet tárgyalni errôl a témáról. És tigrincs egyik csetbéli hozzászólása döbbentett rá, hogy itt nem csak a férfiúi "koronaékszerek"-rôl lehet szó, hanem bármirôl.

Szeretném, ha valóban elmondaná mindenki a véleményét. Természetszerüleg ezek a vélemények nem fognak egyezni egymással, nézetkülönbségek egyeztetésére pedig a vita való. Az okos és higgadt vita. Nem szeretnék az oldalon trágár, nem odaillô szavakat látni. Ugyan mindig azt mondom, hogy a kimondott szavainkkal mindig magunkat minôsítjük elsôsorban. :)))
nusss#12006-03-09 15:22:36
A(z) #1 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.

[1-34]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3130BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz

#cvb100Farock
Ajánlott szobák
#biszex_szoba93120Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti310perverzek

#fredi50100Sopron - Győr-Szombathely kke.
Ajánlott szobák
#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba510Eropolis hivatalos maszti szobája

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba5860Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4890Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba410Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak

#edespar100Édes élvezet
Ajánlott szobák
#transz_szoba2430Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.