Csak divat a bisexualitás?

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Csak divat a bisexualitás?
Azt látom, hogy akik bisexnek vallják magukat a férfiak esetében csak párhoz csatlakoznának az "ingyen" punci miatt, a lányok meg divatból próbálkoznak e téren. Természetessen vannak kivételek!
Én és a párom is mindketten élvezzűk mindkét nemmel az együtlétet, akár kettesben is saját nemünkel.
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
ember1#22009-11-30 14:52:18
Nem tudom, lehet, hogy divat, de nem vagyok biztos benne. Sok múlik a körülményeken is. A mi esetünkben úgy kezdődött, hogy egy házaspárral jött össze a kapcsolat, és miután mi fiúk kifacsarva hevertünk a fotelokban, a feleség megkérdezte páromat, hogy megengedi-e, hogy megmasszírozza. Drágám szereti a masszírozást, bele ment. már jó ideje ment a dögönyözés, amikor el-el tévedt a masszőz keze. Nem részletezem, hatalmas orgazmust élt át a nejem. Ránk sem volt hatástalan a dolog. Egy másik alkalommal fordítva történt meg a dolog, az is hasonló eredményt hozott. Egymáson kitanulták, azóta kellemes járték és látvány a lányok egymás közti játéka. Évekkel később egy másik házaspárral voltunk együtt, amikor a lányok egymást kényeztették, mi egyre "merevebben" figyeltük az eseményeket, a férjuram megfogta a szerszámomat és eljátszogatott vele. A kíváncsiság nálam is legyőzte az ellenérzést, hasonlóképpen tettem. Nem volt rossz. A lányok kiszúrták a dolgot, ki is facsartak bennünket rendesen. A következő találkozáskor már sorsoltuk, hogy ki kivel legyen a második menetben. Megtetszett a dolog nekem is, ha legközelebb alkalom kínálkozik, bizony élni fogok vele. Természetesen négyesben, mert mi csak együtt. Egymás nélkül nem játszunk.  ...
renesans#12009-11-28 06:22:47
Én is pont így gondolom. A lányok nagy része csak divatbó, illetve a pasija hatásásra csinálja, a pasik meg..... na az inkább hagyjuk. Szánalmas  :-D 

[1-2]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2820BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba8790Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti320perverzek

#ffhu110Bi fotóst keresek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba910Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5760Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3640Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#phantom100Beszélgetés
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok810Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik310Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1810Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.